15053.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. Első rész. Bp., 1987, X. ker Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.