Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

Dr. Bozóky Dezső: Két év Keletázsiában. Útirajzok. I. kötet: China és Korea. [Nagyvárad],1911, Szerzői kiadás, (Sonnerfeld Adolf-ny.),16+532+2 p.+1 kihajtható térkép. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói festett egészvászon-kötés,(Lévay Márton könyvkötő Nagyvárad), foltos borítóval, kissé laza fűzéssel. Battonyai Kaszinó Egyesület pecsétjével.
15000.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15001.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15002.

Rufpreis:
8 000 HUF
Szabó Imre: Déva vára. Déva,1910, Hunyadmegyei Tört. és Rég. Társulat, (Csitári Nyomda, Székesfehérvár), 32 p.+12 t.+1 kihajtható, kétoldalas alaprajz. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval és lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15003.

Rufpreis:
8 000 HUF
Léderer Ottó (szerk.): A 100 éves Újpest története. Újpest-Rákospalota Lexikon. Újpest, 1936, Negyedi Szabó Béláné. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15004.

Rufpreis:
6 000 HUF
15005.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Sugár István: Eger térképei 1491-1950. Eger, 1976, Eger Város Tanács VB Műszaki Osztálya, (Verseghy Ferenc Megyei Könyvtár,) 190 p.+XIV egészoldalas térképpel illusztrálva. Kiadói papírkötésben. Megjelent 400 példányban. A szerző által dedikált!
15006.

Rufpreis:
5 000 HUF
15007.

Rufpreis:
4 000 HUF
15008.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bél Mátyás: Heves megye ismertetése 1730-1735. Matthias Bel: Notitia Comitatus Hevesiensis 1730-1735. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 8. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 229 p.+2 térkép. Kiadói papírkötés, magyar és latin nyelven. Megjelent 1000 példányban.
15009.

Rufpreis:
3 000 HUF
[Breznay Imre:] A Hevesmegyei és Egervidéki Jótékony Nőegylet története. Eger, 1910, Érseki Lyceum Könyvnyomda. Papírkötésben, rossz állapotban, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal, hiányos (1-2., 5-12., 15-16. oldalak hiányoznak.)
15010.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kovács Béla: Agri Recuperata. A töröktől visszafoglalt Eger újjáépítésének első évei. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 13. Eger, 2006, Heves Megyei Levéltár, 195 p.+1 térkép melléklettel. Kiadói papírkötés
15011.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF