Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

Dr. Magyar György: Esztergom testkultúrájának története. (1000-2000.) Esztergom, 2000, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15048.

Rufpreis:
2 000 HUF
15049.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Hegedűs János: Fejezetek Dunakömlőd történetéből. Paks, 2014, Magánkiadás, (Szekszárd Kerényi Nyomda-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.
15050.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Veress D. Csaba: A három Pécsely története. A község története a magyar honfoglalástól napjainkig. Veszprém Megyei Levéltár kiadványa 9. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
15051.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva.
15052.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. Első rész. Bp., 1987, X. ker Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15053.

Rufpreis:
1 600 HUF
A Veszprém Megyei Múzeumok Közleményei 1986/18. Szerk.: Törőcsik Zoltán-Uzsoki András. Bp., 1987, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.
15054.

Rufpreis:
2 000 HUF
15055.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Várkerület. Korrajzok az elmúlt évszázadokból. Szerk.: Halabuk József. Bp., 1969, KGMTI offset nyomdája, 1 t.+301 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban. A kötet szerzői Dr. Andriska József, Dr. Cenner Mihály, Czagány István, Dr. Földmár György, Gundel Imre, Halabuk József, Móra Gábor, Dr. Papp Ferenc, Szablyár Ferenc.
15056.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Seper Károly: Alsóőr történelméből/Unterwarter Heimatbuch. Alsóőr/Unterwart,2014, Magyar Média és Információs Központ/UMIZ. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és német nyelven./ Hardback, in Hungarian and German language.
15057.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15058.

Rufpreis:
1 200 HUF
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15059.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF