Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

Diener Adorján: Regélő romok. II. bővített kiadás. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék, 606+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Rudas Könyvkötészet, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
15036.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban.
15037.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Kápolna története. Szerk.: Bán Péter. Kápolna, 2000, Magyar Millennium. Készült ezer példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15038.

Rufpreis:
3 000 HUF
Leveldi Kozma György: A Beregmegyei Kaszinó százéves története. Bp.,(1941), Stádium. Kiadói félvászon-kötés, kissé deformált elülső kötéstáblával.
15039.

Rufpreis:
3 000 HUF
Párisi Kalauz. Kiadja a Magyar Hírlap. Bp.,1900, Pallas, 121+1 t. kihajtható térkép. Kiadói papírkötés. Benne a világkiállításra is vonatkozó információkkal.
15040.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kihajtható térképpel, ex libris-szel. Jó állapotban.
15041.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Juhász Vince: Nagykőrös és Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye földrajza a népiskolák III. osztálya számára. Kiadja: Nagykőrös, Kocsér, Kécske Hiradójának szerkesztősége. Nagykőrös, 1924, Első Nagykőrösi Ottinger Könyvnyomda, 54 p. Kiadói papírkötés.
15042.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Második körzet. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1930, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
15043.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15044.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
A XVI. kerület története. Szerk.: Szentes Lajosné.. Bp.,1971, Minerva. Kiadói egészvászonkötés.
15045.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.
15046.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Sárospatak. Árpád-házi Szent Erzsébet szülőhelye. Sárospatak,2007, Sárospatak Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven. Megjelent 2500 példányban.
15047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF