Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 38

Alsószopori Nagy Ferencné: Dunántúli szakácskönyv. Ezernél több sikerült étel és hasznos tudnivalók leírása. Bp.,1910, Pallas. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, sérült kötéssel kijáró lapokkal.
15602.

Rufpreis:
5 000 HUF
Gróf Festetics Andorné Pejacsevich Lenke: Gyakorlati szakácskönyv. Budapest, Athenaeum, 4+192+18 p. Korabeli megviselt félvászon kötésben, belül a lapok nagyon jó állapotban.
15603.

Rufpreis:
6 000 HUF
Sebestyén Endre: A selyemhernyó tenyésztése. Bp.,1957, Mezőgazdasági Kiadó, Kossuth Nyomda. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal,(közte egy kihajtható ábrával), fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, jó állapotban. Megjelent 1150 példányban. Ritka!
15604.

Rufpreis:
6 000 HUF
Matlaszkovszki Tádé: Kisgazdaságok számvitele. Köztelek Olcsó Könyvtára III. évf. 11-12. füzet. Bp., 1911, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt.-Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata, 96+2 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, névbejegyzéssel.
15605.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nagymagyarország Szakácskönyve. A legjobb magyar háziasszonyok receptjeiből összeállította Lucullus. Bp., é.n., Athenaeum, 159+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel.
15606.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp., 1893, szerzői kiadás. Színes táblával és sok fekete-fehér illusztrációval. Kopott, sérült vászonkötésben
15607.

Rufpreis:
1 000 HUF
15
Hegyesi József: Előétkek (Asietten). Második javított és bővített kiadás. Budapest, 1892. Szerző - Neuwald Illés. 171 + [19] p. Belül elvált vászonkötésben
15608.

Rufpreis:
1 000 HUF
18
Csizmazia Lajos: A malomipar technológiája I. Bp., 1933, Vörösváry László. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, javított kötéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.
15609.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rácz Sándor: A homoki szőlőművelés. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 1. Bp.,1901, Pallas, 103+8 p. Második, teljesen átdolgozott és kibővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az elülső borítót felhasználták.
15610.

Rufpreis:
3 000 HUF
Soós István: Borászati mikrobiológia. (Borgazdaság I. kötet II. rész.) Bp., 1954, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15611.

Rufpreis:
3 000 HUF
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel, de belül jó állapotban.
15612.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kachelmann Curt: Állattenyésztési ismeretek. III. Szarvasmarha, bivaly, juh és kecsketenyésztés, tejgazdasági ismeretek. Szarvas, 1941, Szarvas Közlöny, 241 p. Kiadói félvászon-kötés.
15613.

Kachelmann Curt: Állattenyésztési ismeretek. III. Szarvasmarha, bivaly, juh és kecsketenyésztés, tejgazdasági ismeretek. Szarvas, 1941, "Szarvas Közlöny", 241 p. Kiadói félvászon-kötés.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: