15602.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
Alsószopori Nagy Ferencné: Dunántúli szakácskönyv. Ezernél több sikerült étel és hasznos tudnivalók leírása. Bp.,1910, Pallas. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, sérült kötéssel kijáró lapokkal.