Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Napimádat, rézkarc, papír, jelzett, több... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken-2~600016/Aba-Novak-Vilmos-1894-1941-Napimadat-rezkarc-papir-jelzett-tobb-helyen-serult-27-5C3972~II1670255
1670255
10352
308
Paintings and graphics 2
Beschreibung: Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Napimádat, rézkarc, papír, jelzett, több helyen sérült, 27,5×20 cm
: molnar_janos