Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 27

15493.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
15494.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. W. F. A. Zimmermann: Der Erdball und Seine Naturwunder. Populäires Handbuch der physischen Geographie. I-III. (Négy kötetben.)  I. Allgemeine irdische und kosmische Verhältnisse.  II. Magnetismus-Hydrographie. III. 1. Die Wunder der Urwelt. Die feste Erdinde. III. 2. Die belebte Erde  Berlin, 1854-1855, Gustav Hempel. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven. / Contemporary Half-leather-bindin, with worn spine and cover, in German language.
15495.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Török Mihály: A gróf Károlyi László-féle fóti uradalom sikátorpusztai gazdaságának talajtani viszonyai. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 139-162 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Különlenyomat a Mezőgazdasági Kutatásokból.
15496.

Rufpreis:
1 000 HUF
Egészségápolás könyvtára 2 kötete (IV., XII. kötetek):  Dr. Forel Ágoston: Az idegek és a szellem egészségtana ép és beteg állapotban.  Dr. Riecke E.: A bőr, a hajak és a körmök egészségtana egészséges és beteg állapotban. Bp., é.n., Légrády. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
15497.

Rufpreis:
800 HUF
Mérgezések mérgezettek ápolása. Bp., 1953, Belügyminisztérium és Egészségügyi Minisztérium. Papírkötésben, megviselt állapotban, kopottas és szakadt borítóval.
15498.

Rufpreis:
4 000 HUF
A természet megfejtett titkai. Bp., 1997, Readers Digest Kiadói kartonált papírkötés.
15499.

A természet megfejtett titkai. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
1 000 HUF
15500.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Hendrik van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,é.n., Hungária. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15501.

Rufpreis:
1 000 HUF
15502.

Rufpreis:
800 HUF
15503.

Rufpreis:
1 600 HUF
15504.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF