15501.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Hendrik van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,é.n., Hungária. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.