15721.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, néhány foltos lappal.