15722.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Az élet csodái I-III. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben, kissé sérült a gerincek alsó sarka, II. kötet gerince kopottas, a II. kötetben az 529/530. oldal kettészakadt.