15687.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Móczár Miklós, vitéz Török Imre, özv. Dr. Gerencsérné Szánthó Jolán: Gazdasági és háztartási ismeretek. Az elemi népiskolai tanítónőképző-intézetek III: osztálya használatára. Bp., 1931, Athenaeum. Átkötött kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.