15688.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel.