Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A zene fejlődéstörténete I-II. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1909, Athenaeum. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.