Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 160

15518.

Rufpreis:
8 000 HUF
Murata, Kenichi: Secret Dreams of Erotic Princess. h. n., 2016, Edition Reuss. Angol, német, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. / In English, German, French. Hardcover.
15519.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Dante Alighieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Salvador Dalí illusztrációival. Bp., 1987, Helikon, 317 p. Kiadói bársonykötés, kiadói papírtokban. Jó állapotban.
15520.

Rufpreis:
5 000 HUF
A biblia képeken. Klasszikus és modern mesterek remekművei. Összeállította és bevezetéssel ellátta: Dr. Patai József. Bp., é.n., Múlt és Jövő, 240 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült a gerinc alsó sarka, de belül jó állapotban.
15521.

Rufpreis:
6 000 HUF
Bónis Ferenc: Élet-képek: Bartók Béla Budapest, 2006, Balassi Kiadó, 551p. Egészvászon kötésben, karton védőborítóval, szép állapotban.
15522.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Lehmann, Walter: Altmexikanische Kunstgeschichte. Orbis Pictus / Weltkunst-Bücherei Band 8. Berlin, Verlag Ernst Wasmuth. Kartonált kötés, képekkel illusztrált, kihajtható melléklettel, kissé kopottas állapotban / hardback, little damaged condition
15523.

Rufpreis:
4 000 HUF
Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A zene fejlődéstörténete I-II. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1909, Athenaeum. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15524.

Rufpreis:
6 000 HUF
Les Arts. Revue Mensuelle des Musées, collections, expositions. Duoziéme Anné. 1913. (N. 133-144.) Paris, 1913, Goupil-Manzi Joyant. Contemporary half-linen-binding, in French language, in good condition.
15525.

Rufpreis:
6 000 HUF
15526.

Rufpreis:
5 000 HUF
Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.
15527.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ortutray Gyula: Mai magyar népművészet. I. A csonka haza. 32 táblával. Bp., é.n. Franklin. Kiadói népies, hímzett egészvászon kötésben. Kötés enyhén foltos, egyébként jó állapotban.
15528.

Rufpreis:
5 000 HUF
Haranghy Jenő : A rajzolás iskolája a kezdettől a művészetig. 130 rajzoldallal 32 műmelléklettel. Bp., (1943), Győző Andor. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, a két kötéstáblánál belülről megerősítve, laza, sérült kötéssel. (80/81.)
15529.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF