https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 160

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mentor: modern könyvek, modern grafika. A Mentor Könyvesbolt 1922-1930. Bp., 1996, Kassák Múzeum. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15566.

Mentor: modern könyvek, modern grafika. A Mentor Könyvesbolt 1922-1930. Bp., 1996, Kassák Múzeum. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Moderne Kunst. Die Kunst des 20. Jahrhunderts und der Gegenwart im Überblick. Szerk.: Wilmes, Ulrich. Bonn, 2006, DuMont - Museum Ludwig. Papírkötésben, jó állapotban.
15567.

Moderne Kunst. Die Kunst des 20. Jahrhunderts und der Gegenwart im Überblick. Szerk.: Wilmes, Ulrich. Bonn, 2006, DuMont - Museum Ludwig. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Knackfuß, H. - Zimmermann, Max G.: Allgemeine Kunstgeschichte. 1-3. köt. Bielfeld - Leipzig, 1914, Verlag von Belhagen&Klasing. Megviselt vászonkötésben, példányonként változó állapotban.
15568.

Knackfuß, H. - Zimmermann, Max G.: Allgemeine Kunstgeschichte. 1-3. köt. Bielfeld - Leipzig, 1914, Verlag von Belhagen&Klasing. Megviselt vászonkötésben, példányonként változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15569.

Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Hamann, Richard: Geschichte der Kunst. 1-2. kötet. Berlin, 1955, Akademie-Verlag. Kiadói egévászon-kötésben, német nyelven, jó állapotban.
15570.

Hamann, Richard: Geschichte der Kunst. 1-2. kötet. Berlin, 1955, Akademie-Verlag. Kiadói egévászon-kötésben, német nyelven, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Miskolci Galéria. Szerk.: Dobrik István. Miskolc, 2011, Miskolci Galéria. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15571.

Miskolci Galéria. Szerk.: Dobrik István. Miskolc, 2011, Miskolci Galéria. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Benvenuto Cellini mester élete amiképpen ő maga megírta Firenzében.Ford.: Füsi József. Molnár C. Pál illusztrációkkal. Budapest, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
15572.

Benvenuto Cellini mester élete amiképpen ő maga megírta Firenzében.Ford.: Füsi József. Molnár C. Pál illusztrációkkal. Budapest, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
2
Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition
15573.

Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Kobal, John: Hollywood, The years of innocence. London, 1985, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
15574.

Kobal, John: Hollywood, The years of innocence. London, 1985, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Miklós Mojezer: Paintings of the passion by master M. S. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15575.

Miklós Mojezer: Paintings of the passion by master M. S. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Agostino Di Duccio egy ismeretlen Madonnája. Különlenyomat a Petrovics Elek emlékkönyvből. Bp., 1934. 18p. Kétnyelvű, magyar-német tanulmány.
15576.

Agostino Di Duccio egy ismeretlen Madonnája. Különlenyomat a Petrovics Elek emlékkönyvből. Bp., 1934. 18p. Kétnyelvű, magyar-német tanulmány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15577.

Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse