Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 160

15590.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lichtenberg Emil: Bach élete és művei. Bp., én. Rózsavölgyi. Illusztrált kiadói papírborítóban.
15591.

Rufpreis:
1 000 HUF
Julius Meier-Graefe: Entwicklungsgeschichte der Modernen Kunst. Erster Band. München, 1914, R. Piper&Co. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos illusztrációval, német nyelven./ Second edition. Half-linen-binding, in poor condition, in German language.
15592.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Farbige Gemäldewiedergaben Mappe sorozat (Seemann Verlag, Lipcse) 6 kötete (99, 120-121, 126-127, 131): id. Brueghel, Corinth, Van der Weyden, Tiziano, Canaletto, Van Gogh, fűzött mappákban, jó állapotban
15593.

Rufpreis:
2 000 HUF
Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989. Háttér.
15594.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tárgymutató az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1898/99. évi téli kiállítására. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Alaprajzzal, kötése hiányzik, egyébként jó állapotban.
15595.

Rufpreis:
1 000 HUF
Briger, Lothar: Die Miniatur. Mit zwei mehrfarbigen und fünfzehn einfarnigen Tafeln. München, Holbein-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, német nyelven, kissé kopottas állapotban / full linen binding, in German
15596.

Rufpreis:
1 000 HUF
Callmeyer Ferenc - Rojkó Ervin: Az én házam. Bp, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal, jó állapotban
15597.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lichtenberger, Henrik ]: Wagner Richard Bp. 1916, . MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15598.

Rufpreis:
2 000 HUF
Steinmetz, Georg: Grundlagen für das Bauen in Stadt und Land mit besonderer Rücksicht auf den Wiederaufbau in Ostpreußen. 2. Band:  Berlin, 1925 Callwey. Sok illusztrációval, félvászon kötésben. / with many illustrations in half linen binding.
15599.

Rufpreis:
2 000 HUF
K. Pintér Tamás: Budapest Architectura 1900. Bp.,1990, Interart Studio. Második, módosított angol-német nyelvű kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, angol nyelven. / Paperbinding, in English language.
15601.

Rufpreis:
1 800 HUF
15602.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF