15063.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Gordon Maccreagh: Két év Brazilia őserdőiben. Fordította: Fodor Erzsébet. Bp.,é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképmelléklettel illusztrálva.