15064.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval.