Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 121

Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói vászonkötésben. Szép állapotban.
15024.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15025.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp.,1985, Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15026.

Rufpreis:
1 200 HUF
Palugyay Imre: Jász-Kún kerületek s Külső Szolnok vármegye leírása. Bp.,1993, A Jászságért Alapítvány. Kiadói félvászon-kötés, hasonmás kiadás.
15027.

Palugyay Imre: Jász-Kún kerületek s Külső Szolnok vármegye leírása. Bp.,1993, "A Jászságért" Alapítvány. Kiadói félvászon-kötés, hasonmás kiadás.

Rufpreis:
2 000 HUF
Radnóti Aladár, Gerő László: A Balaton régészeti és történeti emlékei. Bp., 1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15028.

Rufpreis:
1 600 HUF
Madarász Andor: A Balaton világa. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó, 166+1 p.+XX t.+1 kihajtható térkép. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban.
15029.

Rufpreis:
1 600 HUF
9
Budapest utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. A kerületi térképeket rajzolta és az utcanévjegyzéket összeállította Gáll Pongrác. Bp., 1942, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt.-ny.,200 p.+ 20 térkép Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, egy hiányzó térképpel, magyar, német, olasz, francia és angol nyelven.
15030.

Rufpreis:
3 000 HUF
Pótó János: Emlékművek, politika, közgondolkodás. Budapest köztári emlékművei, 1945-1949. Így épült a Sztálin-szobor 1949-1953. Társadalom és Művelődéstörténeti tanulmányok 7. Bp., 1989, MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés.
15031.

Rufpreis:
2 000 HUF
Az egri melegvizek keletkezése, élővilága, a fürdő története, úszósportja, gyógyhatása. Szerk.: Dr. Szántó Imre, Dr. Lukács Dezső. Heves Megyei Füzetek 5. sz. Eger, 1955, Egri Nyomda. Kiadói papírkötés.
15032.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szántó Imre: Eger püspöki város úrbéri és felszabadulási pere a 18. században. Heves Megyei Füzetek 1. sz. Eger, 1954, Hevesmegyei Nyomda Vállalat. Kiadói papírkötés.
15033.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szlávik László: A nemzeti ellenállás története Egerben 1849-1867. Tanulmányok Heves Megye Történetéből 10. Eger, 1991, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
15034.

Rufpreis:
2 000 HUF
Soós Imre: Heves és Külső-Szolnok megye 1772-1849. évi rovásadó összeírásai. Tanulmányok Heves Megye Történetéből 1. Eger, 1973, Heves Megyei Levéltár, Heves megyei Nyomda Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15035.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF