15028.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Radnóti Aladár, Gerő László: A Balaton régészeti és történeti emlékei. Bp., 1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.