15030.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Budapest utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. A kerületi térképeket rajzolta és az utcanévjegyzéket összeállította Gáll Pongrác. Bp., 1942, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt.-ny.,200 p.+ 20 térkép Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, egy hiányzó térképpel, magyar, német, olasz, francia és angol nyelven.