Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

15741.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tandori Dezső: Raszternyak. Egy másik párizsi regény. A szerző illusztrációival. Bp., 2000, AB OVO. Kiadói kartonált papírkötés.
15742.

Rufpreis:
800 HUF
15743.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mohás Lívia két könyve, 2 db:  Álomkönyv.  Jessze fája.  Bp.,2003-2005, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
15744.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15745.

Rufpreis:
1 600 HUF
Képes rock enciklopédia A-tól Z-ig. Bp., 1987, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel.
15746.

Rufpreis:
800 HUF
Jókai Mór: Az új földesúr. Válogatott részek. Magyar Könyvtár 260-262. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 156 p. Kiadói félvászonkötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15747.

Rufpreis:
800 HUF
15748.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vándor Iván: A költő. Százszorszép Könyvek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerince hiányos, kopottas állapotban.
15749.

Rufpreis:
1 000 HUF
15750.

Rufpreis:
800 HUF
Tutsek Anna: Cilike menyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, megviselt állapotban.
15751.

Rufpreis:
800 HUF
15752.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF