Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Budapest, 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15789.

Rufpreis:
1 600 HUF
Weininger Antal: A gyógyítóművészet új útjai. Bp., é. n., Vörösváry. Félvászon kötésben, kissé megviselt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15790.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rónai Ernő: Sorsok... életek... Bp., 1942, Renaissance. Kissé foltos félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15791.

Rufpreis:
1 800 HUF
Jerome, Jerome K.: Egy naplopó tűnődései. Bp., 1920, Világirodalom. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15792.

Rufpreis:
1 200 HUF
Uris, Leon: Exodus. New York, 1958, Pro Arte. Kicsit kopott félvászon kötésben.
15793.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jósika Miklós: EmlékiratBp., 1977, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.
15794.

Rufpreis:
800 HUF
15795.

Rufpreis:
1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, 8 db:  Csontváry-emlékkönyv. Válogatás Csontváry Kosztka Tivadar írásaiból és a Csontváry-irodalomból. Válogatta és az emlékezéseivel kiegészítette Gerlóczy Gedeon. Bevezette és az összekötő szövegeket írta és szerkesztette Németh Lajos. Budapest, 1976, Corvina. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Murádin Jenő: A Ferenczy család Erdélyben. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.  Perneczky Géza: A korszak mint műalkotás. h. n. 1988, Corvina. Kiadói papírkötésben.  Rideg Gábor: Eszt/Etika. Művészetelméleti tanulmányok, esszék. Szolnok, 1999, Szerzői kiadás. Kartonált papírkötésben.  Belső Tárlat Szemadám György. Bp., 1995, Kráter Műhely Egyesület. Papírkötésben.  Kampis Antal: Lőcsei Pál mester. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 1934. évi XLVII. kötetéből. Bp.,1934, Franklin. Papírkötés. Udvary Gyöngyvér-Vincze Lajos: Ivan Mestrovic. Szemtől szemben. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói papírkötés.  Domanovszky György: Kántor Sándor. Népművészet mesterei I. Bp., 1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15796.

Rufpreis:
1 800 HUF
15797.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
15798.

Rufpreis:
1 400 HUF
15799.

Rufpreis:
6 000 HUF
15800.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF