Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

Gömöri Jenő Tamás, Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béke a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. I. kötet: Mentsétek meg lelkeinket. Bp., 1936, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 476 p. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15753.

Rufpreis:
2 000 HUF
15754.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15755.

Rufpreis:
1 000 HUF
15756.

Rufpreis:
2 000 HUF
15757.

Rufpreis:
1 000 HUF
15758.

Rufpreis:
1 800 HUF
15759.

Rufpreis:
6 000 HUF
15760.

Rufpreis:
1 800 HUF
15761.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15762.

Rufpreis:
2 000 HUF
15763.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15764.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF