Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 13

Josef Glaser, Heinz Glaser: Führer duch Schönbrunn. Wien, 1952, Paul Kaltschmid. Második kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
16288.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., LIndispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./ Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor condition, with a damaged cover, spine, and binding.
16289.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16290.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Marx Károly: Bérmunka és tőke. Marxizmus-Leninizmus Kis Könyvtára 4. szám. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
16291.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
H. Courths Mahler: Sulyos feltétel I. Fordította Wiesner Juliska. Színes regénytár. Bp.-Ujpest, é.n.,Színes Regénytár. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, kopottas borítóval, firkált címlappal.
16292.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, kissé sérült gerinccel.
16293.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió 85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
16294.

Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió '85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16295.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16296.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16297.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Oeuvres de Jean Racine. Précédées dune notice sur sa vie et sas oeuvrages par L. S. Auger. Paris, 1853, Furne et Ce. Modern félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
16298.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16299.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF