Serény János: DÃszÃtÅ‘ szobrász-, műmárvány- és műkÅ‘munkák kivitelezése... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/303/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~500011/Sereny-Janos-Diszito-szobrasz--mumarvany-es-mukomunkak-kivitelezese-Bp-1956-Mu~II1597541
1597541
15641
303
Books: Technics
Beschreibung: Serény János: DÃszÃtÅ‘ szobrász-, műmárvány- és műkÅ‘munkák kivitelezése. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
: tánczos_gábor