1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Plugor Sándor: A vasuti távirószolgálat. Értekezési, jelző- és biztosítóberendezések. Bp., 1943, Magyar Királyi Államvasutak. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kijáró lapokkal.