15163.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Weiß, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orelli Füssli Verlag. Benedek István (1915-1996) ex librisével. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.