15162.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Maduschka, Leo: Junger Mensch im Gebirg. München, 1936, Gesellschaft Alpiner Bücherfreunde. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.