11033. 303. Gelaufene Fernauktion Stich
1 000 HUF
0 HUF
II. Vilmos orániai herceg és jegyese, Mária, litográfia, papír, jelzett, Van Dyck nyomán, a L'Art illusztrációja, paszpartuban, 27,5×21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb