15123.
302. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, Kós Károly könyvei, 2 db: Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint. Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.