https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 140

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Biographisches Bühnen-Lexikon der Deutschen Theater. Szerk.: Flüggen, O. G. 1. évfolyam. München, 1892, A Bruckmanns Verlag. Díszes gerincű félbőr kötésben, jó állapotban. egyetlen kiadás! /  Half leather binding with ornated spine, in good condition.
15372.

Biographisches Bühnen-Lexikon der Deutschen Theater. Szerk.: Flüggen, O. G. 1. évfolyam. München, 1892, A Bruckmann's Verlag. Díszes gerincű félbőr kötésben, jó állapotban. egyetlen kiadás! / Half leather binding with ornated spine, in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Eisler Max.:Österreichische Werkkultur. Herausgegeben vom österreichischen Werkbund. Co. GmbH. Wien. 1916. Kunstverlag Anton Schroll &, Co. Javított papírkötésben / In restored paper binding.
15373.

Eisler Max.:Österreichische Werkkultur. Herausgegeben vom österreichischen Werkbund. Co. GmbH. Wien. 1916. Kunstverlag Anton Schroll &, Co. Javított papírkötésben / In restored paper binding.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Miháltz Pál (1899-1988): Egy élet regénye képekben, Bp., 1933, Szerzői kiadás. [5] + 40 t. (japánfűzésű dupla lapok) Kiadói, linómetszettel illusztrált, zsinórfűzött, kissé sérült borítóban, 33 x 25 cm.
15374.

Miháltz Pál (1899-1988): Egy élet regénye képekben, Bp., 1933, Szerzői kiadás. [5] + 40 t. (japánfűzésű dupla lapok) Kiadói, linómetszettel illusztrált, zsinórfűzött, kissé sérült borítóban, 33 x 25 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
15375.

Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.
15376.

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.
15377.

Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Ferkai András: Buda építészete a két világháború között. Művészeti emlékek. Bp.,1995, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15378.

Ferkai András: Buda építészete a két világháború között. Művészeti emlékek. Bp.,1995, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
8
Baumhorn Lipót építész/architect. 1860-1932. Bp.,1999, Magyar Zsidó Múzeum és Levéltár-OMVH Magyar Építészeti Múzeum-Architart Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15379.

Baumhorn Lipót építész/architect. 1860-1932. Bp.,1999, Magyar Zsidó Múzeum és Levéltár-OMVH Magyar Építészeti Múzeum-Architart Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Virág-Törő (szerk.): A magyar festészet rejtőzködő csodái 1853-1919 I.-The hidden treasures of Hungarian painting I. Bp., 2005. Mű-terem. Szép állapotban
15380.

Virág-Törő (szerk.): A magyar festészet rejtőzködő csodái 1853-1919 I.-The hidden treasures of Hungarian painting I. Bp., 2005. Mű-terem. Szép állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
19
Virág-Törő (szerk.): A magyar festészet rejtőzködő csodái 1920-1984 II.-The hidden treasures of Hungarian painting II. Bp., 2005. Mű-terem. Szép állapotban
15381.

Virág-Törő (szerk.): A magyar festészet rejtőzködő csodái 1920-1984 II.-The hidden treasures of Hungarian painting II. Bp., 2005. Mű-terem. Szép állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
18
Architettura Organica Ungherese/ Hungarian Organic Architecture/ Magyar Organikus Építészet. Bp.,1991, Novotrans Kft. Kiadói papírkötés, olasz, angol és magyar nyelven.
15382.

Architettura Organica Ungherese/ Hungarian Organic Architecture/ Magyar Organikus Építészet. Bp.,1991, Novotrans Kft. Kiadói papírkötés, olasz, angol és magyar nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Timon Kálmán: Pap László. Építész Monográfiák. Bp., 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeum. Fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Megjelent 1000 példányban. Papp László (1929-) által dedikált példány.
15383.

Timon Kálmán: Pap László. Építész Monográfiák. Bp., 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeum. Fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Megjelent 1000 példányban. Papp László (1929-) által dedikált példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse