Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 140

Cs. Uhrin Tibor festőművész tűzzománcai. Kiállítási katalógus. Debrecen, 1981, Képcsarnok. Kiadói papírkötés.
15420.

Rufpreis:
800 HUF
Csohány Kálmán emlékkiállítás. Szerk.: B. Supka Magdolna. Bp., 1982, Magyar Nemzeti Galéria.
15421.

Rufpreis:
800 HUF
Orbán Dezső festőművész (Ausztrália) gyűjteményes kiállítása. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
15422.

Rufpreis:
800 HUF
A bolgár kisplasztika évezredei. Istenek, héroszok, szentek, modern plasztikák. Szerk.: Földes Mária, Tóth Antal. Fordította Bajcseva Szmezsna. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
15423.

Rufpreis:
800 HUF
F. Mihály Ida, Bánszky Pál: Magyar Naiv Művészet a XX. században. Kiállítási katalógus. Bp., 1972, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal.
15424.

Rufpreis:
800 HUF
A. F. Dmitrenko, N.A. Fjodorova,E.V. Kuznyecova,O. F. Petrova: Az orosz művészet mesterei. (Ötven rövid, életrajz.) Fordította Dalos György. Bp.-Moszkva, 1985, Gondolat-Raduga. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15425.

Rufpreis:
1 200 HUF
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 6. évf. Bp., 1907, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, hiányos, több oldal hiányzik.
15426.

Rufpreis:
1 000 HUF
Légrádi Istvánné, Tamás Tihamérné: Lakásdíszítő Kézimunkák. Minerva Kézimunkalbumok. Bp., 1981, Közgazasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, 9-12.,14. lapok hiányoznak.
15427.

Rufpreis:
1 000 HUF
Perneczky Géza: Picasso - Picasso után. Bp., 1989, Corvina. Papírkötésben, jó állapotban.
15428.

Rufpreis:
1 000 HUF
László Gyula: Borsos Miklós. Bp.,1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15429.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sevcsik Jenő: Fényképezés. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15430.

Rufpreis:
1 000 HUF
15431.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF