1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Baranyai Ferenc (1945-): Ex Libris Palásthy Lajos, Tiszatáj vadlúdakkal. Rézkarc-hidegtű, papír, jelzett, 7.5x9 cm.