Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 33

Németország DN Ave Maria / Üdvözlégy Mária, kegyelemmel teljes aranyozott fém emlékérem (50mm) T:PP fo. Germany ND Ave Maria / Gegrüsset seist Du, Maria, voll der Gnade gilf metal commemorative medal (50mm) C:PP spotted
31225.

Németország DN "Ave Maria / Üdvözlégy Mária, kegyelemmel teljes" aranyozott fém emlékérem (50mm) T:PP fo. Germany ND "Ave Maria / Gegrüsset seist Du, Maria, voll der Gnade" gilf metal commemorative medal (50mm) C:PP spotted

Rufpreis:
1 400 HUF
31226.

Rufpreis:
800 HUF
Románia DN Képzőművészeti Iskola - Románia ezüstözött emlékérem (52mm) T:2 Romania ND School of Fine Arts - Romania silver plated commemorative medallion (52mm) C:XF
31227.

Románia DN "Képzőművészeti Iskola - Románia" ezüstözött emlékérem (52mm) T:2 Romania ND "School of Fine Arts - Romania" silver plated commemorative medallion (52mm) C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Szovjetunió 1984. 60 éves a Szovjetunió 1924-1984 Br emlékérem (65mm) T:1- Soviet Union 1984. 60th Anniversary of the Soviet Union Br commemorative medal (65mm) C:AU
31228.

Szovjetunió 1984. "60 éves a Szovjetunió 1924-1984" Br emlékérem (65mm) T:1- Soviet Union 1984. "60th Anniversary of the Soviet Union" Br commemorative medal (65mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
32
Szovjetunió DN Senki nincs elfelejtve, semmi nincs elfelejtve... 5db-os aranyozott fém emlékérem szett, eredeti tokban (1x44mm; 4x35mm) T:1- Soviet Union ND No one is forgotten, nothing is forgotten... 5pcs of commemorative medallions in set, in original case (1x44mm; 4x35mm) C:AU
31229.

Szovjetunió DN "Senki nincs elfelejtve, semmi nincs elfelejtve..." 5db-os aranyozott fém emlékérem szett, eredeti tokban (1x44mm; 4x35mm) T:1- Soviet Union ND "No one is forgotten, nothing is forgotten..." 5pcs of commemorative medallions in set, in original case (1x44mm; 4x35mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
Szovjetunió DN Szpasszkaja-torony fém plakett üveglapon, támasztékkal (67x90mm) T:2 Soviet Union ND Spasskaya Tower metal plaque on glass sheet, with stand on reverse (67x90mm) C:XF
31230.

Szovjetunió DN "Szpasszkaja-torony" fém plakett üveglapon, támasztékkal (67x90mm) T:2 Soviet Union ND "Spasskaya Tower" metal plaque on glass sheet, with stand on reverse (67x90mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
4db-os vegyes ezüstözött, illetve aranyozott külföldi fém emlékérem tétel, benne Németország 1992. Német Szövetségi Köztársaság / Európa, 2010. 20 éves a német egység, Ausztria 1995. Európai Monarchiák / Ausztria - Erzsébet császárnő, Nagy-Britannia 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot T:PP,1,1- karc 4pcs of various silvered or gilt metal commemortive medals, including Germany 1992. Bundesrepublik Deutschland / Europa, 2010. 20 Jahre Deutsche Einheit, Austria 1995. Die Europischen Monarchien / Österreich - Kaiserin Elisabeth, Great Britain 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary C:PP,UNC,AU scratched
31231.

4db-os vegyes ezüstözött, illetve aranyozott külföldi fém emlékérem tétel, benne Németország 1992. "Német Szövetségi Köztársaság / Európa", 2010. "20 éves a német egység", Ausztria 1995. "Európai Monarchiák / Ausztria - Erzsébet császárnő", Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" T:PP,1,1- karc 4pcs of various silvered or gilt metal commemortive medals, including Germany 1992. "Bundesrepublik Deutschland / Europa", 2010. "20 Jahre Deutsche Einheit", Austria 1995. "Die Europischen Monarchien / Österreich - Kaiserin Elisabeth", Great Britain 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" C:PP,UNC,AU scratched

Rufpreis:
2 000 HUF
6db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte főleg német fém emlékérmek, illetve Németország 1989. A fal leomlott jelzett Ag emlékérem (14,73g/0.999/30mm), Spanyolország 1992. Barcelonai Olimpiai Játékok jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.999/20mm). Minden érem tokban T:vegyes 6pcs of various commemorative medals, including mainly German medals, as well as Germany 1989 Die Mauer is Überwunden hallmarked Ag commemorative medal (14,73g/0.999/30mm), Spain 1992. Olympic Games - Barcelona hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.999/20mm). All in case C:mixed
31232.

6db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte főleg német fém emlékérmek, illetve Németország 1989. "A fal leomlott" jelzett Ag emlékérem (14,73g/0.999/30mm), Spanyolország 1992. "Barcelonai Olimpiai Játékok" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.999/20mm). Minden érem tokban T:vegyes 6pcs of various commemorative medals, including mainly German medals, as well as Germany 1989 "Die Mauer is Überwunden" hallmarked Ag commemorative medal (14,73g/0.999/30mm), Spain 1992. "Olympic Games - Barcelona" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.999/20mm). All in case C:mixed

Rufpreis:
4 000 HUF
7db-os vegyes emlékérem tétel, közte német és amerikai fém emlékérmek, illetve Német Államok / Kempten 1694. Tallér replika. Az érmek együtt egy tokban. T:2,2- 7pcs of various commemorative medals, including German and American metal medals, as well as German States / Kempten 1694. Thaler replica. All in one case C:XF,VF
31233.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF