Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 33

Franciaország 1820. Dieu nous la donné Br emlékérem Bordeaux hercegének a születése alkalmából készítve. Szign.: GAYRARD F. (38mm) T:2 France 1820. Dieu nous la donné Br commemorative medal commemorating the birth of the Duke of Bordeaux. Sign.: GAYRARD F. (38mm) C:XF
31213.

Franciaország 1820. "Dieu nous l'a donné" Br emlékérem Bordeaux hercegének a születése alkalmából készítve. Szign.: GAYRARD F. (38mm) T:2 France 1820. "Dieu nous l'a donné" Br commemorative medal commemorating the birth of the Duke of Bordeaux. Sign.: GAYRARD F. (38mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
Franciaország 1889. Világkiállítás - 1789 Századik évfordulója Br emlékérem (33mm). Szign.: Barre T:2 France 1889. Exposition Universelle - Centenaire de 1789 Br commemorative medallion (33mm). Sign.: Barre C:XF
31214.

Franciaország 1889. "Világkiállítás - 1789 Századik évfordulója" Br emlékérem (33mm). Szign.: Barre T:2 France 1889. "Exposition Universelle - Centenaire de 1789" Br commemorative medallion (33mm). Sign.: Barre C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
Franciaország 1983. Párizs peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: P. Turin (81mm) T:1- France 1983. Paris marked Br commemorative medal. Sign.: P. Turin (81mm) C:AU
31215.

Franciaország 1983. "Párizs" peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: P. Turin (81mm) T:1- France 1983. "Paris" marked Br commemorative medal. Sign.: P. Turin (81mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Kuba 1982. Congreso Sindical Mundial (Szakszervezetek Világkongresszusa) fém emlékérem lezárt plasztiktokban (37mm) T:BU Cuba 1982. Congreso Sindical Mundial (World Trade Union Congress) metal commemorative medal in sealed plastic case (37mm) C:BU
31216.

Rufpreis:
800 HUF
NDK DN Lipcse - Kiállítási Központ 6db klf fém emlékérem díszdobozban; Új Opera, Szent Tamás-templom, Karl Marx Egyetem, Piactér, Gohliser Schlösschen és Dimitroff Múzeum T:1-,2 GDR ND Liepzig - Messestadt 6pcs of various metal commemorative medals in case; Neue Oper, Thomas Kirche, Karl Marx Universitat, Marktplatz, Gohliser Schlösschen and Dimitroff-Museum C:AU,XF
31217.

NDK DN "Lipcse - Kiállítási Központ" 6db klf fém emlékérem díszdobozban; "Új Opera", "Szent Tamás-templom", "Karl Marx Egyetem", "Piactér", "Gohliser Schlösschen" és "Dimitroff Múzeum" T:1-,2 GDR ND "Liepzig - Messestadt" 6pcs of various metal commemorative medals in case; "Neue Oper'", "Thomas Kirche", "Karl Marx Universitat", "Marktplatz", "Gohliser Schlösschen" and "Dimitroff-Museum" C:AU,XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Németország 1990. Államszerződés / Egység és Igazságosság és Szabadság jelzett Ag emlékérem (14,88g/0.999/35mm) + 1987(?) Országúti közlekedés beikatása Dánia és Schleswig-Holstein között jelzett Ag emlékérem (15,05g/1.000/35mm) T:1,1-(PP) patina, felületi karc Germany 1990. Staatsvertrag / Einigkeit und Recht und Freiheit hallmarked Ag commemorative medal (14,88g/0.999/35mm) + 1987(?) Autobahn-Einweihung Danemark - Schleswig-Holstein hallmarked Ag commemorative medal (15,05g/1.000/35mm) C:UNC,AU(PP) patina, slightly scratched
31218.

Németország 1990. "Államszerződés / Egység és Igazságosság és Szabadság" jelzett Ag emlékérem (14,88g/0.999/35mm) + 1987(?) "Országúti közlekedés beikatása Dánia és Schleswig-Holstein között" jelzett Ag emlékérem (15,05g/1.000/35mm) T:1,1-(PP) patina, felületi karc Germany 1990. "Staatsvertrag / Einigkeit und Recht und Freiheit" hallmarked Ag commemorative medal (14,88g/0.999/35mm) + 1987(?) "Autobahn-Einweihung Danemark - Schleswig-Holstein" hallmarked Ag commemorative medal (15,05g/1.000/35mm) C:UNC,AU(PP) patina, slightly scratched

Rufpreis:
4 000 HUF
Németország 1990. A Német Egység napja jelzett Ag emlékérem (14,82g/0.999/35mm) + 1993. Az USA elnökei - Bill Clinton jelzett Ag emlékérem (8,44g/0.999/30mm) + 1997. Gelsenkircheni Tudományos Park jelzett Ag emlékérem (15,02g/0.999/35mm) T:PP,1 patina Germany 1990. Tag der Deutschen Einheit hallmarked Ag commemorative medal (14,82g/0.999/35mm) + 1993. Die Prasidenten der Vereinigten Staaten von Amerika - Bill Clinton hallmarked Ag commemorative medal (8,44g/0.999/30mm) + 1997. Wissenschaftpark Gelsenkirchen hallmarked Ag commemorative medal (15,02g/0.999/35mm) C:PP,UNC patina
31219.

Németország 1990. "A Német Egység napja" jelzett Ag emlékérem (14,82g/0.999/35mm) + 1993. "Az USA elnökei - Bill Clinton" jelzett Ag emlékérem (8,44g/0.999/30mm) + 1997. "Gelsenkircheni Tudományos Park" jelzett Ag emlékérem (15,02g/0.999/35mm) T:PP,1 patina Germany 1990. "Tag der Deutschen Einheit" hallmarked Ag commemorative medal (14,82g/0.999/35mm) + 1993. "Die Prasidenten der Vereinigten Staaten von Amerika - Bill Clinton" hallmarked Ag commemorative medal (8,44g/0.999/30mm) + 1997. "Wissenschaftpark Gelsenkirchen" hallmarked Ag commemorative medal (15,02g/0.999/35mm) C:PP,UNC patina

Rufpreis:
5 000 HUF
Németország 2009. Az Európai Gazdasági Tanács tagja - 1949 október 31. Bi-metál emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:1-,2 Germany 2009. Mitglied im Europaischen Wirtschaftsrat - 31. Oktober 1949 Bi-Metallic commemrative medal with certificate (40mm) C:AU,XF
31220.

Németország 2009. "Az Európai Gazdasági Tanács tagja - 1949 október 31." Bi-metál emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:1-,2 Germany 2009. "Mitglied im Europaischen Wirtschaftsrat - 31. Oktober 1949" Bi-Metallic commemrative medal with certificate (40mm) C:AU,XF

Rufpreis:
800 HUF
Németország 2011. Egység és igazságosság és szabadság / Németország aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (70mm) T:PP fo. Germany 2011. Einigkeit und Recht und Freiheit / Deutschland gilt metal commemorative medal with German language certificate (70mm) C:PP spotted
31221.

Németország 2011. "Egység és igazságosság és szabadság / Németország" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (70mm) T:PP fo. Germany 2011. "Einigkeit und Recht und Freiheit / Deutschland" gilt metal commemorative medal with German language certificate (70mm) C:PP spotted

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Németország 2012. Őfelsége a királynő gyémánt jubileuma - II. Erzsébet királynő aranyozott, multicolor Cu emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,98g/40mm) T:PP Germany 2012. The Diamond Jubilee of her Majesty The Queen - Queen Elizabeth II gilt, multicolor Cu commemorative medal with German language certificate (30,98g/40mm) C:PP
31222.

Németország 2012. "Őfelsége a királynő gyémánt jubileuma - II. Erzsébet királynő" aranyozott, multicolor Cu emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,98g/40mm) T:PP Germany 2012. "The Diamond Jubilee of her Majesty The Queen - Queen Elizabeth II" gilt, multicolor Cu commemorative medal with German language certificate (30,98g/40mm) C:PP

Rufpreis:
1 200 HUF
Németország 2012. Diana hercegnő élete drágakövekben - Az eljegyzési gyűrű aranyozott Cu emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (40mm) T:PP felületi karc Germany 2012. Diana - Her Life in Jewels - The Engagement Ring gilt Cu commemorative medal with German language certificate (40mm) C:PP slightly scratched
31223.

Németország 2012. "Diana hercegnő élete drágakövekben - Az eljegyzési gyűrű" aranyozott Cu emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (40mm) T:PP felületi karc Germany 2012. "Diana - Her Life in Jewels - The Engagement Ring" gilt Cu commemorative medal with German language certificate (40mm) C:PP slightly scratched

Rufpreis:
1 200 HUF
Németország DN Egység és igazságosság és szabadság a német hazának! aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Germany ND Einigkeit und Recht und Freiheit für das Deutsche Vaterland gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31224.

Németország DN "Egység és igazságosság és szabadság a német hazának!" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Germany ND "Einigkeit und Recht und Freiheit für das Deutsche Vaterland" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF