Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 147

15361.

Rufpreis:
8 000 HUF
Tőry Emil: Michelangelo mennyezetképzése a római Sixtus-kápolnában. Tanulmány. Első kötet. Bp., 1912, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt, 1 sztl. lev. + 1 t. + 1 sztl. lev.+138 p. + 1 kihajtható t. Kiadó kissé kopottas papírkötésben, gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Tőry Emil (1863-1928) névbejegyzésével.
15362.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15363.

Rufpreis:
3 000 HUF
15364.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Egészvászon kötés, jó állapotban.
15365.

Rufpreis:
4 000 HUF
Az új városháza. Az 1940. évi december havában tartott ankét anyaga. Bp., 1941. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15366.

Rufpreis:
4 000 HUF
Középítkezések 1941. Összeáll.: Halász Árpád. Bp., [1942]. Papírkötésben, jó állapotban.
15367.

Rufpreis:
8 000 HUF
Magdalena Droste: Bauhaus. 1919-1933. Bp., 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15368.

Rufpreis:
8 000 HUF
Große europäische Buchmalerei. Die Kunst der Initiale. Stuttgart - Zürich, 1980, Müller und Schiller - Coron Verlag. 25. számú sorszámozott példány, készült 1495 példányban. 4 db kódexlap igényes reprodukciója fa keretben, kísérőfüzettel, bársony mappában, karton védőtokkal, jó állapotban.
15369.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
15370.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Kondor Béla. Kogart kiállítások. Bp. ,2006, Kogart. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15371.

Rufpreis:
4 000 HUF
15372.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF