Hevesy Iván: Magyar tájképek. Hevesy Iván fényképei. A magyar táj és a magyar tájkép. Gyoma, 1941, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, Mónus Illés ex libris-szével.