Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 356

Guido Piovene: Utazás Itáliában. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15806.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Balogh Béla: Harmaci Krónika (1748-1848). Történeti jegyzetek a harmcai református egyház s népközség múltjából. Gömör-Kishonti Téka. Bp., 1997, Méry Ratio. Kiadói papírkötés.
15807.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15808.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15809.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
A. Z. Manfred: Napoleon. Fordította: Nyilas Vera. Bp., 1981, Kossuth Könyvkiadó-Gondolat Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15810.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15811.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Arlette Leroi-Gourhan, J. Allan: Lascaux inconnu. XIIé. supplément á Gallia Préhistoire. Paris, 1979, Editions du Centre National De La Recherche Scientifique. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. / Hardback, in french language.
15812.

Arlette Leroi-Gourhan, J. Allan: Lascaux inconnu. XIIé. supplément á 'Gallia Préhistoire'. Paris, 1979, Editions du Centre National De La Recherche Scientifique. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. / Hardback, in french language.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Josef Krása: Rukopisy Václáva IV. Praha, 1974, Odeon. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban, kiadói kartontokban, képekkel gazdagon illusztrálva, cseh nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in paper cover, in Czech language, in good condition.
15813.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15814.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15815.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Harmadik kiadás. Magyar Téka. Volt könyvtári példány. Átkötött félvászon kötés, 327 p. A borítója és a gerince kopott.
15816.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Fóthy János: Horthyliget a magyar Ördögsziget. Budapest, é-n., Gábor Áron Kiadás. Kiadói karton kötésben
15817.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF