Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 356

Carl R. Raswan: Im Land der Schwarzen Zelte. Mein Leben unter den Beduinen. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in good condition, in german language.
15794.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Velence. Bp., é. n., Eggenberger (Eggenberger-féle útikönyvek). Sérült papírkötésben, borítólapjai elválnak.
15795.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15796.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Vegyes utikönyv tétel, 3 db:  Nina Nelson: Egyiptom. Bp., 1995, Cartographia. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel. Inge Klostermeier: Egyiptom. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.  Martin Amode: Dalmácia. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.
15797.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Greenhorn: Három világrész csavargója. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hősei. Kalandos utazások. Bp., 1932, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
15798.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Bruno Brizzi: Lazio Scomparso. Roma, 1977, Edizioni Quasar. Kiadói egészvászon, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, olasz nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Italian language.
15799.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Világjárók sorozat két kötete:  Peter Baumann, Erwin Patzlet: Emberek az esőerdőben. Az auka-expedíció.Fordította Balassa Klára. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-Óceánon. A Kon-Tiki expedició. Bp., 1980, Gondolat. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15800.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15801.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15802.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15803.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15804.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Vegyes utikönyv tétel, 2 db:  James Ramsey Ullman: A himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Világjárók sorozat. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal.  Molnár Gábor: Az Óriáskigyók földjén. Vadászúton Brazília Őserdőiben. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15805.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF