Greenhorn: Három világrész csavargója. FordÃtotta: Lengyelné Vértes Le... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~200017/Greenhorn-Harom-vilagresz-csavargoja-Forditotta-Lengyelne-Vertes-Lenke-A-vilagjaras-hC5~II1580679
1580679
15798
300
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Greenhorn: Három világrész csavargója. FordÃtotta: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hÅ‘sei. Kalandos utazások. Bp., 1932, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, foltos borÃtóval, kissé laza fűzéssel.
: tánczos_gábor