Guido Piovene: Utazás Itáliában. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~200017/Guido-Piovene-Utazas-Italiaban-Bp-1977-Gondolat-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadoi-papC3~II1591618
1591618
15806
300
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Guido Piovene: Utazás Itáliában. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: tánczos_gábor