Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 76

75 év a fővárosi útfentartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep. 1926-2001. Bp., 2001, Fővárosi Közuterület-Fenntartó Rt. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15024.

Rufpreis:
1 000 HUF
15025.

Rufpreis:
800 HUF
15026.

Rufpreis:
800 HUF
Féja Géza: Viharsarok. az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország felfedezése. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15027.

Rufpreis:
800 HUF
Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válgoatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest M megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka és pár lap sarka gyűrött.
15028.

Rufpreis:
1 000 HUF
15029.

Rufpreis:
800 HUF
15030.

Rufpreis:
800 HUF
Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste. Szerk.: Temesi Lászlóné. Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
15031.

Rufpreis:
800 HUF
W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. Kalandos utazások. Fordította: Havas József. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., é.n, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
15032.

Rufpreis:
800 HUF
Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tisza köze. Magyar Világ. Bp., 1957, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15033.

Rufpreis:
1 000 HUF
15034.

Rufpreis:
800 HUF
15035.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF