Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 76

Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15012.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15013.

Rufpreis:
1 400 HUF
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.
15014.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15015.

Rufpreis:
1 200 HUF
Batár Attila: A sokrétű víziváros. 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15016.

Rufpreis:
1 200 HUF
Patrick Leigh Fermor: Erdők s vizek közt. Esztergomtól Brassóig gyalogszerrel 1934-ben. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15017.

Rufpreis:
2 000 HUF
15018.

Rufpreis:
1 600 HUF
15019.

Rufpreis:
1 600 HUF
15020.

Rufpreis:
2 000 HUF
15021.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben.
15022.

Rufpreis:
1 200 HUF
2 db könyv-Major Máté: Vágó Péter. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + Pierre Vágó: egy mozgalmas élet. Bp., 2002, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15023.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF