15026.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula. Világjárók. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval, egy kijáró lappal, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.