Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp.,(1923), Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte. Első kiadás.
15516.

Rufpreis:
6 000 HUF
15517.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15518.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15519.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15520.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15521.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15522.

Rufpreis:
1 800 HUF
15523.

Rufpreis:
3 000 HUF
Pásztor Béla - Weöres Sándor: Holdaskönyv. Gaál József rajzaival. 2004, Arcus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, 600/442. számozott példány, jó állapotban.
15524.

Rufpreis:
3 000 HUF
Pöstényi förödés a mellyet Egy Magyar Lovas ezeredbül való százados (...) versekbe foglalt. Tsöbörtsök, 1787. 1921-es FACSIMILE kiadás, készült 1500 példányban, kissé kopottas állapotban.
15525.

Pöstényi förödés a' mellyet Egy Magyar Lovas ezeredbül való százados (...) versekbe foglalt. Tsöbörtsök, 1787. 1921-es FACSIMILE kiadás, készült 1500 példányban, kissé kopottas állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
Müller Lajos: A római index nevezetesebb tiltott könyveinek jegyzéke. Bp., 1932, Magyar Kultúra (Katolikus Kultúrkönyvtár 7.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15526.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kolligátum különböző művekből, részben 1848-1849-es témájú művekből: Szöllősy Ferenc: Kossuth és a magyar emigratió török földön. Lipcse, 1870, [Heckenast Gusztáv ny., Pest], XIV+239 p. Bacsányi János költeményei válogatott prózai írásaival. Kiadta Toldy Ferenc. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, VII+268 p. Petőfi-reliquiák 1841-1849. Gyűjtötte Halasi Aladár. Bp., 1878, Franklin, VIII+128 p. Arany-furulya. Dalok és elbeszélések a 48/49-iki szabadságharc idejéből. A magyar nép számára összegyűjté Áldor Imre. Pest, 1868, Heckenast Gusztáv, 1 t.+91 p. Átkötött kopottas modern félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
15527.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF