Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

15540.

Rufpreis:
5 000 HUF
15541.

Rufpreis:
5 000 HUF
15542.

Rufpreis:
8 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV-V. kötet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15543.

Rufpreis:
6 000 HUF
15544.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Arany László munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Kozma Andor. Bp., 1904, Franklin Társulat. Magyar Remekírók sorozat 52. Kiadói illusztrált, dombornyomott egészvászon kötésben.
15545.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gömöri Jenő Tamás, Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béke a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. I. kötet: Mentsétek meg lelkeinket. Bp., 1936, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 476 p. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15546.

Rufpreis:
2 000 HUF
15547.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15548.

Rufpreis:
2 000 HUF
15549.

Rufpreis:
1 000 HUF
[Erich] Ludendorff: Das Marne-Drama. Der Fall Moltte-Hentsch. München,(1934),Ludendorff Verlag. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15550.

Rufpreis:
1 000 HUF
[Erich] Ludendorff: Tannenberg. Zum 20. Jahrestag der Schlacht. München, é.n.,Ludendorff Verlag, 45+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, térképekkel illusztrált, német nyelven./ Paperbinding, with maps, in German language.
15551.

[Erich] Ludendorff: "Tannenberg." Zum 20. Jahrestag der Schlacht. München, é.n.,Ludendorff Verlag, 45+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, térképekkel illusztrált, német nyelven./ Paperbinding, with maps, in German language.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF