11106. 300. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Kis porcelán tétel: Hollóházi mókus, Drasche nyúl, Hollóházi gyűszű, malacka, matricásak, részben jelzettek, kopásokkal, különböző méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván