1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Aquincumi gyurgyalag, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 10 cm + Drasche boci, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm